SlužbyPro Logo

Blog

Chcete získat více informací o efektivních metodách úklidu, nových trendech a službách? Sledujte pravidelně náš blog, kde Vám chceme pravidelně poskytovat nové a trendové informace z těchto oblastí.

Jak pečovat o moderní Shagy koberec?

Shagy koberec, neboli koberec s dlouhým vlasem je momentálně zejména u mladých lidí asi nejoblíbenější. V místnosti vypadá luxusně a efektně a navíc není nouze o celou řadu barevných provedení. Otázkou ale je, jak takový koberec čistit, aby jeho krása zůstala dlouhodobě zachována.

Jak umývat okna jako profík?

Pokud se zamyslíme, nad kterou domácí prací strávíme nejvíce času, jsou to často okna, respektive jejich mytí. Ano, skutečně je to mnohdy zdlouhavá a pracná práce, ale co naplat, párkrát do roka je jejich mytí třeba. Pokud ale nechcete ztrácet s touto prací čas není nic lepšího než svěřit okna do naší péče. 

Jak oživit dřevěný nábytek?

Když venku teploty stoupají, je na čase začít přemýšlet o venkovním nábytku. Spíše než nákup nového venkovního nábytku, možná budete chtít zkusit oživit starý nábytek, který již vlastníte. Můžete buď využít naší služby Hodinového manžela a nebo zkusit se s tím poprat sami.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání