SlužbyPro Logo

FAQ - Často kladené dotazy

SlužbyPro Vaše pohodlí je profesionální úklidová agentura, která si zakládá na kvalitě svých pracovníků úklidových služeb. Své služby poskytujeme také řadě firem i významných osobností. Před nástupem nového zaměstnance do našeho týmu je vždy pečlivě školen, aby byl už od začátku schopný poskytnout našim klientům služby na vysoké úrovni, přesně podle jejich požadavků. Zároveň jsme schopni kvalitu úklidu plně garantovat a v případě vaší nespokojenosti zjednat nápravu nebo vám vrátit peníze.  Stačí, když nás do 24 hodin od provedení úklidu kontaktujete.

V tomto případě nám dejte tento svůj požadavek vědět ve Vaší objednávce. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom Vám dnem a hodinou maximálně vyhověli.

Nevhodnější je plánovat úklid na dobu mimo vaší dovolenou. Můžete úklid naplánovat na dobu před dovolenou a budete mít jistotu, že se vrátíte do čistého a uklizeného prostředí. V případě, že nechcete nebo nemáte možnost naplánovat úklid před dovolenou, doporučujeme zrušení úklidu a jeho opětovná naplánování po vašem příjezdu. Zrušení úklidu je třeba minimálně 24 hodin před jeho konáním.

Ekologický úklid zahrnuje uklizení výrobky a metodami, které podporují zdravější domov, svět a životní prostředí. Ekologické čisticí prostředky neobsahují složky poškozující ozonovou vrstvu nebo hořlavé chemické látky, které mohou dráždit pokožku. Skutečně ekologické výrobky neobsahují ani škodlivé bakterie a choroboplodné zárodky.

Ručení za škodu je u agentury "SlužbyPro Vaše pohodlí" jednoduché, nemusíte mít tedy během úklidu jakékoli obavy. Dbáme na osobní zodpovědnost o vaši domácnost a věci v ní. V případě, že během úklidu dojde k pracovnímu úrazu, s vámi tato skutečnost nijak nesouvisí a vše je řešeno v rámci zdravotního pojištění. Naši zaměstnanci jsou zároveň i pojištěni v odpovědnosti za škodu, pro případ, že by během úklidu došlo k nějaké nehodě nebo rozbití věcí. Agentura "SlužbyPro Vaše pohodlí" skutečně dbá na vaší i naší ochranu – zdraví i financí.

Naše služby jsou konzistentní a nabízí kvalitní domácí úklid. Stejně jako v jiných oblastech našeho života, je možné, že i naši lidé udělají chybu. To je důvod, proč nabízíme záruku na úklidovou službu. Pokud shledáte nějakou chybu nebo vynechanou část vaší domácnosti zajistíme vám nápravu této chyby zcela zdarma. 

K vašemu domovu i věcem v něm přistupujeme s naprostou úctou. Pokud přeci jen dojde k nějaké nehodě a něco je rozbito, je pro nás samozřejmostí oprava nebo výměna této věci. Naši pracovníci jsou plně pojištěni, takže v případě jakékoli škody jsme schopni vám ji uhradit i finančně.

Pokud chcete, aby naše úklidové služby byly co nejefektivnější, žádáme vás, abyste odnesli oblečení, odstranili hračky a další drobné předměty před naší návštěvou.

Komunikace je důležitá pro jakýkoli vztah, včetně našeho. V agentuře "SlužbyPro Vaše pohodlí" chápeme, že vaší důvěru si musíme získat při každém kontaktu a návštěvě. To je důvod, proč jsme tak flexibilní, přistupujeme k řešení úklidu individuálně dle vašich potřeb a ohlížíme se plně na vaše vlastní plány. Žádné smlouvy ani žádné problémy. Nabízíme navázání otevřené komunikace a flexibility, která zajistí vaši maximální spokojenost, a často se tak i stáváte našim dlouhodobým zákazníkem.

"SlužbyPro Vaše pohodlí" je profesionální úklidová agentura, která si zakládá na kvalitě našich zaměstnanců i úklidových služeb. Své služby poskytujeme také řadě firem i významných osobností. Před nástupem nového zaměstnance do našeho týmu je vždy pečlivě školen, aby byl už od začátku schopný poskytnout našim klientům služby na vysoké úrovni, přesně podle jejich požadavků. Zároveň jsme schopni kvalitu úklidu plně garantovat a v případě vaší nespokojenosti zjednat nápravu nebo vám vrátit peníze.  Stačí, když nás do 24 hodin od provedení úklidu kontaktujete.

Naši úklidoví pracovníci jsou speciálně a důkladně vyškoleni a pojištěni. Budou tedy vždy plně respektovat zákazníka, to znamená, nebudou u vás jíst, pít, kouřit ani užívat jakékoli vaše zařízení. Naši zaměstnanci vykonávají svoji práci rádi, průběžně jsou školeni, a jsou jim dodávány aktuální informace, tudíž na jak na kvalitu úklidu, tak i jejich loajalitu můžete spolehnout.

Ručení za škodu je u naší agentury jednoduché, nemusíte mít tedy během úklidu jakékoli obavy. Dbáme na osobní zodpovědnost o vaši domácnost a věci v ní. V případě, že během úklidu dojde k pracovnímu úrazu, s vámi tato skutečnost nijak nesouvisí a vše je řešeno v rámci našeho pojištění. Jsmezároveň i pojištěni v odpovědnosti za škodu, pro případ, že by během úklidu došlo k nějaké nehodě nebo rozbití věcí. SlužbyPro Vaše pohodlí skutečně dbají na vaší i naší ochranu – zdraví i financí.

Protože nejčastěji uklízíme v pondělí - až pátek od 8 hodin do 17 hodin většina našich zákazníků doma není.  Drtivá většina zákazníků k nám má důvěru a tak ponechává nám klíče od bytu nebo domu pro potřeby úklidu k dispozici.

Profesionální úklidové služby máme navrženy tak, aby vám pomohly udržet váš domov svěží, čistý a pohodlný. Proto také přizpůsobujeme naše úklidové služby Vašim jedinečným potřebám, požadavkům a očekáváním.

V rámci běžného úklidu domácnosti na čištění spotřebičů nebo speciálních materiálů většinou plně vybaveni nejsme. Pokud nám ale dáte předem vědět, že máte zájem i o čištění spotřebičů nebspeciálních zařízení a materiálů, není pro násproblém vám tuto sužbu také zajistit. Jsme flexibilní a plně technicky vybaveni a rádi Vám pomůžeme s čištěním vašich preferovaných zařízení a povrchů.