SlužbyPro Logo

Mít čistý a krásný domov a dostatek času pro naše nejbližší je snem každého z nás. Přeměňte díky MAIDS.CZ sny ve skutečnost.

Dokonalý úklid celé dománosti, od podlahy a koberců, přes čalounění a matrace až po čištění všeho auta a jeho interiéru - to vše je u nás možné. Poskytneme Vám jak pravidelný úlid, tak ale i jednorázový nebo expresní, který jsme schopni zajistit do 24 hodin. Ať už jste pracovně vytížený muž, rodina s dětmi nebo svobodná dívka či žena v domácnosti vždy vám jsme schopni pomoci. 

Nechcete ztrácet čas s úklidem a raději se věnovat koníčkům, cestování, rodinné dovolené nebo jen tak odpočívat? Zavolejte nám a zjistíte, co vše pro vás můžeme udělat!

Pokud nepatříte k domácím kutilům pošleme Vám na pomoc Hodinového manžela, pokud žijete rychlým stylem života a potřebujete, aby vaše domácnost vypadala k světu pomůže Vám naše Hospodyně a pokud potřebujete pořádně uklidit například ja jaře nebo před Velikonocemi pomůže Vám náš sezónní úklid.

Začít s úklidem můžete už zde na našem webu, v kategoriích níže. Stačí si jen vybrat požadovaný typ úklidu a spojit se s námi. Zajistíme Vám ty nejlepší specialisty, kteří svou práci skvěle odvedou, a zodpovíme Vám všechny případné dotazy. Stačí jen kliknout.

Neobávejte se nám sdělit jakékoli i drobné přání, představu a požadavek. Maximálně vítáme jakoukoli specifikaci, protože úklid vnímáme jako oboustrannou záležitost. Věříme, že s naší prací i přístipem budete spokojeni.