SlužbyPro Logo

Čištění automobilů

autosedacka

I tomu nejpořádnějšímu a nejpečlivějšímu člověku se někdy stane, že interiér jeho vozu vezme za své. Určitě to znáte, cestujete v autě s přáteli, rodinou, dětmi a k tomu máte ještě domácí mazlíčky. Navíc ten neustálý a všudypřítomný prach. Udržet dokonale čistý interiér je velice obtížné. Proto jsme tu pro vás my se službou čištění interiéru aut.

Vyhněte se špinavé práci tím, že ji necháte na nás. V rámci služby za vámi dojedeme domů i do práce a než se nadějete, bude interiér vašeho vozu opět dokonale čistý. Mytí, vysávání, utírání, čištění a zbavování nečistot. Nic pro nás není problém.

Máte speciální přání, na co se při čištění interiéru vašeho vozu máme zaměřit? Neostýchejte se a sdělte nám i vaše nejemnější představy a detaily. Rádi vám vyjdeme maximálně vstříc. Možná po našem úklidu ani nebudete věřit, že jste ve svém autě.

Nachází se interiér vašeho auta v poměrně dobrém stavu, jen máte pocit,že už by nějaké to čištění přeci jenom ocenil? Potom zvolte program Basic. V rámci toho programu vám zajistíme základní péči, kterou potřebuje i to nejlépe udržované auto. Neváhjete, seznamte se s programem Basic a udělejte z něj tradici v péči o auto.

Chystáte se prodat vaše auto a chcete,aby vzbudilo ten nejlepší dojem? Nebo jste naopak auto koupili či jste jen velkými detailisty na pořádek? Ať už pro vás platí jakákoli možnost, bude nejlepší zvolit ten nejlepší program, tedy program Top.

Pokud si říkáte, že by si vaše auto zasloužilo trochu důkladnější čištění, bude pro vás ideální program Standard. Dokonale čisté auto by totiž mělo být samozřejmosti, ne jen svátečním okamžikem.

Nemůžete už dále snést zašpiněné sedačky vašeho vozu a rozhodli jste si je nechat vyčistit? Podpořte tento správný krok impregnací sedaček a jejich výplní, určitě nebudete litovat!

Nemáte-li času nazbyt, natož se pravidelně věnovat údržbě interiéru vozu, a k jeho čištění přistupujete až ve chvíli, kdy je to opravdu nutné, zkuste program Prémium.

Překvapuje vás, jak rychle se dovede interiér vašeho auta zašpinit? Není třeba ale zoufat nebo se nutit do "špinavé" práce, kterou čištění extrémně znečištěného vnitřku vozu bezesporu je.