SlužbyPro Logo

Čištění koberců

cisteni kobercuKrásný, nový, voňavý a čistý koberec je chloubou každé místnosti. Po čase se ale na něm začne usazovat prach, nanáší se nečistoty a koberec se celkově opotřebovává. Tyto povrchy je vhodné jednou za čas vyčistit a nečekat na okamžik, kdy bude zašpinění viditelné. Máte pocit, že barvy koberce nebo čalounění začínají ztrácet na své barevnosti?

Potřebujete zajistit kvalitní a  hloubkové čištění koberců ve Vašem bytě, domě, kanceláři či komerčních prostorách? Přichází ten pravý čas nás kontaktovat. Zajistíme vám služby čištění koberců a čalounění, obnovíme jejich materiály, oživíme barvy a zbavíme je neviditelných nečistot a bakterií.

Nelamte si hlavu s tím, jak koberec vyčistit, aby byl opět jako nový a zároveň jste ho nijak nepoškodili. Svěřte se do našich rukou a technologii čištění nechte na našich odbornících. Ke kobercům a čalounění přistupujeme s jemností a opatrností. Nemusíte se obávat narušení vlákna ani snížení životnosti.

Koberce čistíme s ohledem na jejich materiály, šetrně, ale důkladně. Využíváme metod suchého čištění, které je nezbytné pro hedvábné koberce, stejně jako čistíme metodou hloubkového propírání a následného sušení ve vakuové hlavici. 

Milujete svěží vůni domova, ale zároveň žijete s domácími mazlíčky a veškeré Vaše snahy o odstranění nepříjemných pachů z koberců končí nezdarem? Je tu konec Vašich marných snah! Využijte naši službu aromatizace koberců. Naše Antibakteriální aromatizace pronikne hluboko do nitra vlákna vyčištěného koberce a zanechá příjemnou svěží vůni.

Přemýšlíte nad tím, jak udržet co nejdéle dokonalý stav nového nebo právě vyčištěného koberce? Nyní už nemusíte. V rámci našich služeb pro vaše pohodlí vám rádi zajistíme i impregnaci  Impregnace představuje to pravé řešení.

Díváte se denně na své koberce, které už nutně potřebují vyčistit a přemýšlíte nad tím, jak to jen provést? Když je potřebujete stále užívat? Nebo se vám nechce koberce rolovat, odvážet na čištění a pak je znovu v bytě umisťovat? Hoďte tyto otázky za hlavu a seznamte se se suchým čištěním koberců, které je trendem v oblasti čištění koberců.

Dopřát si kousek přírody i ve svém bytě si můžete splnit také díky vlněnému koberci. Přírodní vlákno, z něhož je koberec vyroben, je jedno z nejoblíbenějších materiálů současnosti. A protože chápeme, že vlna je ryze přírodní vlákno, přizpůsobujeme tomu i metody čištění.

Modernímu interiéru jednoznačně patří i atraktivní hedvábné koberce. Proto se den co den rozšiřuje počet jejich majitelů. Pokud jste i vy jedním z nich a řešíte momentálně otázku jejich čištění, neváhejte a spojte se s námi.

Perské koberce patří k nádherné klasice, to potvrdí každý, kdo je doma má. Jejich pořízení nepatří k úplně nejlevnější záležitosti, proto každý majitel maximálně dbá na to, aby se koberec zbytečně nepoškodil.