SlužbyPro Logo

Mytí a impregnace oken

okna2Okna jako zrcadla, bez jediné šmouhy zajišťující dokonalý výhled ven nemusí být jen Vaší vysněnou představou. Svěřte se do našich rukou a uvidíte, že dokonale čistá a lesklá okna bude mít i Vaše domácnost. Navíc vše bez jakékoli vaší námahy, o vše se postarají naši odborníci, kteří zajistí i impregnaci oken.

Už žádné starosti a obavy z příchodu deště a zašpinění čerstvě umytých oken. Díky impregnaci, která působí vodoodpudivě, si okna udrží svůj dokonalý stav mnohem delší dobu. Voda a nečistoty se takto ošetřenému oknu zdaleka vyhnou.

V rámci služby mytí oken Vám vedle impregnace samotného okna zajistíme i impregnaci okenních rámů, žaluzií a parapetů.

Těšit se můžete na příchod do místností se skvěle umytými a ošetřenými okny, kde bude radost.

Vlastníte nová plastová okna a chcete prodloužit jejich životnost a zachovat stále nový vzhled? Řešení pro vás představuje impregnace oken, kterou vám rádi poskytneme.

Dřevo je nádherný materiál, který je hojně využíván i na okna a jejich rámy. Pokud chcete co nejdéle udržet dobrý stav dřevěných rámú, obraťte se na nás. Vaše okna a jejich rámy dokonale vyčistíme a naimpregnujeme, čímž zvýšíme i jejich životnost.

Okenní žaluzie jsou nejen módním a estetickým, ale i velmi praktickým doplňkem téměř každého okna. Mírnou nevýhodou se na první pohled může zdát jejich zachytávání prachu a nečistot. Vše se dá ale řešit, protože žaluzie se dají velmi účinně čistit.

Potřebujete zajistit kvalitní čištění a mytí oken, rámů a parapetů včetně impregnace Vašeho bytu, domu, kanceláří či jiných prostor. Koho by nezajímalo, jak jsou jeho okna a okenní rámy čištěny. Proto vám zde umožňujeme nahlédnout pod pokličku našich prací, abyste věděli co vše se s vašimi okny děje a jak k materiálům přistupujeme.

Pokud jste majiteli oken s hliníkovými rámy a záleží vám na jejich vzhledu a dlouhé výdrži, jste na našem webu naprosto správně. V rámci našich služeb pro vaše pohodlí vám rádi poskytneme i mytí a čištění hliníkových oken a rámů.

Momentálně můžeme stále častěji slýchat předponu nano i v souvislosti s čištěním nebo impregnací například oken či okenních rámů. Víme, ale co nano skutečně znamená a jaký přínosy a pozitiva pro nás má?