SlužbyPro Logo

Čištění a renovace povrchů

povrchyStejně tak jako jsou různé povrchy - lino, PVC, dlažba, koberce, laminát, palubky nebo parkety, jsou různé i způsoby jejich čištění. Neztrácejte zbytečně čas zjišťováním postupů a přípravků ideálních právě pro Vaši podlahu a raději se s námi spojte. Obratem vám zajistíme odborníka, který se dokonale postará právě o vaše podlahy, zatím co vy si můžete užívat svého volna.

Žádný povrch pro nás není problém. Vy nám jen sdělíte, jaké podlahové materiály ve své domácnosti máte a zbytek už necháte na nás. Čištění podlah odvedeme rychle a kvalitně, přesně podle vašich představ a požadavků.Máte ve své domácnosti různé typy povrchů a říkáte si, že už je na čase je vyčistit nebo zrenovovat? Ano, na podlahách se skutečně drží nejvíce nečistot, proto otázku jejich údržby a čištění musí čas od času každý z nás řešit.

V rámci čištění podlah se samozřejmě zaměříme i na jejich impregnaci, abyste jejich čistý stav udrželi co nejdéle. Po naší práci vás čeká už jen radost z čisté, voňavé a lesklé podlahy.

Pokud máte pocit, že vaše podlahy ztrácí barvy, šednou nebo se stále více špiní, věřte, že to nemusí být trvalý stav. Zavolejte nám a využijte naší služby renovace, čištění a impregnace povrchů podlah a schodišť a budete překvapeni, jak po naší péči vaše "stará" podlaha zkrásní.

Všichni známe jak nádherný je pohled na krásně čistou a naleštěnou podlahu. Takto čisté a lesklé podlahy si bohužel dlouho svůj stav neudrží trvale. Někdy se už ve velmi krátké době začnou opět zašpiňovat a ztrácet svůj jas a lesk.

Potřebujete zajistit odborné a důkladné čištění podlah a spár včetně impregnace ve Vašem bytě, domě, kanceláři či komerčních prostorách ve Vašem regionu?

Dlažba patří zejména v chodbách a na terasách mezi nejpoužívanější materiál. A i při pravidelné péči nikdy stoprocentně nezabráníme nanášení a usazování nečistot.

Mramorové podlahy v domech nám už jsou v dnešní době dobře známé a můžeme se tak s nimi setkat stále na více místech. Proč by ne, mramor je luxusní materiál a například v chodbách vypadá oproti jiným povrchům naprosto skvěle.

Nejoblíbenějšími typy podlah jsou dřevěné podlahy. Vůně dřeva a krásná přírodní textura je v interiéru skutečně působivá. Ani dřevo ale není trvale odolné proti zašpiněn a ztrátě původní barvy a lesku.