SlužbyPro Logo

Expresní úklid do 24 hodin

expresOhlásila se Vám neplánovaná návštěva a vy prostě už nestačíte uklidit? Není nutné hned propadat stresu a panice, brát si dovolenou nebo přes samý úklid ani nejít spát. 

V rámci služeb pro Vaše pohodlí Vám zajistíme i expresní úklid. Jak název napovídá, úklid Vám zajistíme skutečně obratem. Vy nám jen sdělíte svá přání a zbytek už necháte na nás. Expresní úklid odvedeme rychle, kvalitně a přesně podle zadání.

Váš domov bude opět v dokonalém stavu, čistý, voňavý, lesklý, zářivý - od obýváku až po koupelnu. V rámci všech našich služeb Vám garantujeme kvalitu a vaší spokojenost, takže se nemusíte obávat ani toho, že výsledek po úklid "na rychlo" bude i "na rychlo" vypadat. Zavolejte nám ještě dnes a uvidíte sami. A všechny nečekané návštěvy už mohou přijít.

Ohlásila se nečekaná návštěva a vy prostě máte tolik práce a zařizování, že pořádně uklidit už rozhodně nestihnete? Pamatujte, že nic není problém a vše má své řešení.

Známe to asi všichni, rekonstrukce bytu nebo domu se trochu protáhne a navíc po řemeslnících zbyde nepořádek. To by nebyl až takový problém, kdybychom zrekonstruované prostory nepotřebovali nutně užívat.

Plánovali jste změnit bydlení, ale nakonec plánovaná změna - prodej bytu nebo jeho koupě, proběhla rychleji než jste čekali? Vedle veškerého balení věcí a zařizování nutností se stěhováním spojených, už rozhodně není čas na úklid.

Milujete přírodu a dbáte na ní i při uklizení, ale co v případě, že úklid tentokrát potřebujete neuvěřitelně rychle a nevíte, kde ekologické úklidové prostředky sehnat?

Neuvěřitelně dlouho jste odkládali úklid vašeho domova až je najednou nutný přímo hloubkový úklid, a co víc, úklid je ještě nutný urgentně?