PRAVIDELNÝ ÚKLID DOMÁCNOSTI

A VAŠI DOMÁCNOST PROMĚNÍME VE VYSNĚNÝ, UKLIZENÝ A VOŇAVÝ RÁJ

Aby se nám dobře žilo, v krásném a čistém prostředí je třeba se věnovat úklidu domácnosti pravidelně. Kdo má ale na stálý úklid čas a hlavně koho úklid baví? Nepropadejte stresu, depresím ani špatné náladě z toho, že nestíháte nebo neustále odkládáte úklid.

Zavolejte nám a přeneste tuto nezáživnou činnost na naše odborníky.Pravidelný úklid Vám zajistíme v co nejkratším možném termínu a rádi budeme dodržovat harmonogram, který vám nejvíce vyhovuje. 

Nejen muži, ale i ženy se začnou divit, že se prádlo samo od sebe vyžehlené objevuje ve skříni.

VAŠE VÝHODY

  • profesionální úklidové služby - rychlá péče a zútulnění domácnosti přesně dle Vašich požadavků
  • mytí nádobí, vytření podlah, luxování, žehlení a cokoli dalšího, co potřebujete
  • flexibilita, spolehlivost, profesionalita a maximální diskrétnost
  • jistota, že Vás domov je s naší hospodyní v bezpečí
  • trestní bezúhonnost hospodyně
  • zajištění hospodyně s letitou praxí - úklid, žehlení, mytí nádobí a vše, co právě potřebujete
  • garance 100%ní spokojenosti •


Věříme, že jedině spokojenost na straně náročného zákazníka vede k dlouhodobé spolupráci.

JAK TO DĚLÁME

Naše hospodyně se o Vaši domácnost postará přesně, jak si budete přát. Jsme připraveni Vám zajistit hospodyni, kterÁ bude vyhovovat charakteru a potřebám Vaší rodiny a domácnosti. Před nástupem hospodyně jsou specifikovány základní podrobnosti a rozsah služeb.

Naše hospodyně mají praxi a zkušenosti v oblasti péče o domácnost a jsou průběžně školeny tak, aby byly připraveny ve Vaší domácnosti poskytovat služby na vysoké profesionální úrovni. Diskrétnost, mlčenlivost a trestní bezúhonnost jsou základním předpokladem spolupráce s každou naší pracovnicí.

DOSTUPNOST SLUŽBY

Lidé jsou hlavním kapitálem agentury SlužbyPro. Klademe proto velký důraz na proces výběru interních i externích spolupracovníků. Vždyť právě naši spolupracovníci hrají zásadní roli ve všech námi poskytovaných službách. 

V rámci standardního výběrového procesu detailně pracujeme s dostupnými referencemi, které jsou základním požadavkem pro navázání spolupráce s jakýmkoli pracovníkem. Veškeré reference aktivně prověřujeme, přičemž se zaměřujeme nejen na trestní bezúhonnost a pracovní výsledky, ale i na celkový obraz osobnosti a jejích reakcí v nestandardních situacích.

Tímto však naše práce s lidmi nekončí. Ve spolupráci se specializovanými vzdělávacími agenturami jsme vybudovali dlouhodobý rozvojový program našich pracovníků. Našim společným cílem je jejich prostřednictvím poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni a v souladu s mezinárodními trendy v oblastech zdravého životního stylu, psychologie i technického zajištění.

Chceme a děláme maximum pro to, abyste byli s našimi službami na 100% spokojeni.

CERTIFIKACE

Slovo certifikace může pro někoho být jen bezvýznamným pojmem nebo prázdnou reklamní frází. My dbáme na to, aby všichni naši specialisté v průběhu spolupráce prošli opakovaně certifikačním procesem, a kvalita jejich práce se tak držela na požadované úrovni nebo se dokonce zvyšovala.

Náš profesionální tým prochází pravidelným interním systémem školení, který zajišťuje vysokou úroveň znalostí a dovedností ve všech oblastech poskytovaných služeb.

Veškeré certifikační programy jsou vedeny specialisty z jednotlivých oborů, s dlouholetými teoretickými i praktickými zkušenostmi.

Věříme, že jedině spokojenost na straně náročného zákazníka vede k dlouhodobé spolupráci.

NAPIŠTE NÁM

NEBO SI ZDE MŮŽETE ROVNOU NAŠE SLUŽBY OBJEDNAT

t.