JE ČAS ZAČÍT RELAXOVAT

A ÚKLID NECHTE NA NÁS

Vítejte na stránkách agentury SlužbyPro pro Vaše pohodlí. Jsme ryze česká společnost, která má již dlouholeté zkušenosti se zajišťováním pravidelných služeb v oblasti úklidu a péče o domácnost. 

Zaměřujeme se na individuální i kancelářské úklidové služby počínaje jednorázovým úklidem rodinných domů, bytů a domácností, přes mytí oken a čištění koberců až po pravidelný úklid včetně praní a žehlení dle Vašich konkrétních požadavků.

V oblasti úklidových služeb a čištění Vám zajistíme komplexní a vysoce profesionální služby. Našim cílem je čistá, uklizená a lesknoucí se domácnost, Vaše pohoda, spokojenost a volný čas, který můžete využít přesně podle Vašich představ a požadavků.

NAŠE FILOZOFIE

Naše firemní filosofie se dá vyjádřit jednoduchým mottem - Služby pro Vaše pohodlí. Co jiného byste měli dělat ve svém domově než relaxovat, odpočívat nebo si užívat svého volna společně s Vašimi blízkými. Konec dohadů nad tím, kdo dnes uklidí, umyje okna nebo poseče trávník.

Agentura SlužbyPro Vaše pohodlí vznikla právě proto, aby Vám připravila dokonalé pohodlí domova. Poskytujeme a zajišťujeme komplexní služby, ve kterých se zaměřujeme na Vaše individuální přání a požadavky. Každý domov je jedinečný, stejně jako lidé, kteří v něm žijí, proto je naším hnacím motorem spokojenost každého jednotlivého zákazníka.

Veškeré služby jsme připraveni Vám individuálně přizpůsobit, nabídnout Vám úklidové služby na nejvyšší úrovni, srovnatelné se zahraničními trendy a ten nejlepší specializovaný a proškolený tým našich pracovníků. Otevřeni jsme i jakýmkoli podnětům z Vaší strany, protože věříme, že společně můžeme naše služby ještě více rozvinout a jejich úroveň stále zvyšovat a posouvat dál.

Nejen muži, ale i ženy se začnou divit, že se prádlo samo od sebe vyžehlené objevuje ve skříni.

KRÉDO A GARANCE

Našim krédem je flexibilita, spolehlivost a profesionalita. Pracujeme flexibilně, dbáme na transparentní jednání a maximální profesionalita za velmi příznivé ceny.

Flexibilita pro nás znamená, že každý zákazník má právo na svá specifická přání, kterým jsme připraveni se maximálně přizpůsobit a najít odpovídající model spolupráce. Spolehlivost pro nás znamená závazek, že se na nás zákazník může vždy spolehnout. Základem naší filosofie je udržení a zvýšení důvěry, kterou do nás zákazníci vkládají. Profesionalita je dána kvalitou služeb, které poskytujeme. Jedině profesionalita společně s dobře odvedenou prací je naší nejlepší vizitkou. 

Chceme a děláme maximum pro to, abyste byli s našimi službami 100% spokojeni.

NAŠI LIDÉ

Lidé jsou hlavním kapitálem agentury maids.cz. Klademe proto velký důraz na proces výběru interních i externích spolupracovníků. Vždyť právě naši spolupracovníci hrají zásadní roli ve všech námi poskytovaných službách. V dané službě se vždy nachází na počátku, při jejím průběhu i na jejím konci.

V rámci standardního výběrového procesu detailně pracujeme s dostupnými referencemi, které jsou základním požadavkem pro navázání spolupráce s jakýmkoli pracovníkem. Veškeré reference aktivně prověřujeme, přičemž se zaměřujeme nejen na pracovní výsledky, ale i na celkový obraz osobnosti a jejích reakcí v nestandardních situacích.

Samozřejmou součástí je i prověření trestní bezúhonnosti. Bez tohoto celkového prověření nemůže být žádný kandidát doporučen pro jakoukoliv formu spolupráce s naším klientem.

Tímto však naše práce s lidmi nekončí. Ve spolupráci se specializovanými vzdělávacími agenturami jsme vybudovali dlouhodobý rozvojový program našich pracovníků. Našim společným cílem je jejich prostřednictvím poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni a v souladu s mezinárodními trendy v oblastech zdravého životního stylu, psychologie i technického zajištění.

Lidé jsou hlavním kapitálem Služeb pro Vaše pohodlí.

CERTIFIKACE

Slovo certifikace může pro někoho být jen bezvýznamným pojmem nebo prázdnou reklamní frází. My dbáme na to, aby všichni naši specialisté v průběhu spolupráce prošli opakovaně certifikačním procesem, a kvalita jejich práce se tak držela na požadované úrovni nebo se dokonce zvyšovala.

Náš profesionální tým prochází pravidelným interním systémem školení, který zajišťuje vysokou úroveň znalostí a dovedností ve všech oblastech poskytovaných služeb.

Veškeré certifikační programy jsou vedeny specialisty z jednotlivých oborů, s dlouholetými teoretickými i praktickými zkušenostmi.

Věříme, že jedině spokojenost na straně náročné zákazníka vede k dlouhodobé spolupráci.