JE ČAS ZAČÍT RELAXOVAT

A ÚKLID NECHTE NA NÁS

Jsme ryze česká společnost, která má již dlouholeté zkušenosti se zajišťováním pravidelných služeb v oblasti úklidu a péče o domácnost. 

Zaměřujeme se na individuální i kancelářské úklidové služby počínaje jednorázovým úklidem rodinných domů, bytů a domácností, přes mytí oken a čištění koberců až po pravidelný úklid včetně praní a žehlení dle Vašich konkrétních požadavků.

V oblasti úklidových služeb a čištění Vám zajistíme komplexní a vysoce profesionální služby. 

Našim cílem je čistá, uklizená a lesknoucí se domácnost, Vaše pohoda, spokojenost a volný čas, který můžete využít přesně podle Vašich představ a požadavků.

NAŠE FILOZOFIE

Naše firemní filosofie se dá vyjádřit jednoduchým mottem - Služby pro Vaše pohodlí. Co jiného byste měli dělat ve svém domově než relaxovat, odpočívat nebo si užívat svého volna společně s Vašimi blízkými. Konec dohadů nad tím, kdo dnes uklidí, umyje okna nebo poseče trávník.

Agentura SlužbyPro Vaše pohodlí vznikla právě proto, aby Vám připravila dokonalé pohodlí domova. Poskytujeme a zajišťujeme komplexní služby, ve kterých se zaměřujeme na Vaše individuální přání a požadavky. Každý domov je jedinečný, stejně jako lidé, kteří v něm žijí, proto je naším hnacím motorem spokojenost každého jednotlivého zákazníka.

Veškeré služby jsme připraveni Vám individuálně přizpůsobit, nabídnout Vám úklidové služby na nejvyšší úrovni, srovnatelné se zahraničními trendy a ten nejlepší specializovaný a proškolený tým našich pracovníků. Otevřeni jsme i jakýmkoli podnětům z Vaší strany, protože věříme, že společně můžeme naše služby ještě více rozvinout a jejich úroveň stále zvyšovat a posouvat dál.

Věříme, že jedině spokojenost na straně náročného zákazníka vede k dlouhodobé spolupráci.

KRÉDO A GARANCE

Našim krédem je flexibilita, spolehlivost a profesionalita. Pracujeme flexibilně, dbáme na transparentní jednání a maximální profesionalita za velmi příznivé ceny.

Flexibilita pro nás znamená, že každý zákazník má právo na svá specifická přání, kterým jsme připraveni se maximálně přizpůsobit a najít odpovídající model spolupráce. Spolehlivost pro nás znamená závazek, že se na nás zákazník může vždy spolehnout. Základem naší filosofie je udržení a zvýšení důvěry, kterou do nás zákazníci vkládají. Profesionalita je dána kvalitou služeb, které poskytujeme. Jedině profesionalita společně s dobře odvedenou prací je naší nejlepší vizitkou. 

Chceme a děláme maximum pro to, abyste byli s našimi službami 100% spokojeni.

NAŠI LIDÉ

Lidé jsou hlavním kapitálem agentury SlužbyPro. Klademe proto velký důraz na proces výběru interních i externích spolupracovníků. Vždyť právě naši spolupracovníci hrají zásadní roli ve všech námi poskytovaných službách. 

V rámci standardního výběrového procesu detailně pracujeme s dostupnými referencemi, které jsou základním požadavkem pro navázání spolupráce s jakýmkoli pracovníkem. Veškeré reference aktivně prověřujeme, přičemž se zaměřujeme nejen na trestní bezúhonnost a pracovní výsledky, ale i na celkový obraz osobnosti a jejích reakcí v nestandardních situacích.

Tímto však naše práce s lidmi nekončí. Ve spolupráci se specializovanými vzdělávacími agenturami jsme vybudovali dlouhodobý rozvojový program našich pracovníků. Našim společným cílem je jejich prostřednictvím poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni a v souladu s mezinárodními trendy v oblastech zdravého životního stylu, psychologie i technického zajištění.

Chceme a děláme maximum pro to, abyste byli s našimi službami na 100% spokojeni.

CERTIFIKACE

Slovo certifikace může pro někoho být jen bezvýznamným pojmem nebo prázdnou reklamní frází. My dbáme na to, aby všichni naši specialisté v průběhu spolupráce prošli opakovaně certifikačním procesem, a kvalita jejich práce se tak držela na požadované úrovni nebo se dokonce zvyšovala.

Náš profesionální tým prochází pravidelným interním systémem školení, který zajišťuje vysokou úroveň znalostí a dovedností ve všech oblastech poskytovaných služeb.

Veškeré certifikační programy jsou vedeny specialisty z jednotlivých oborů, s dlouholetými teoretickými i praktickými zkušenostmi.

Věříme, že jedině spokojenost na straně náročného zákazníka vede k dlouhodobé spolupráci.

NAPIŠTE NÁM

NEBO SI ZDE MŮŽETE ROVNOU NAŠE SLUŽBY OBJEDNAT

t.